Kontakter

Fant ikke informasjonen du lette etter? Ta kontakt med oss direkte eller fyll ut skjemaet nedenfor.

Monica Vaksdal

Country Manager Mitta Norway

monica.vaksdal@mitta.no

Tel. +47 99281255

Bjarte Hellevang

VP Operations Mitta Norway

bjarte.hellevang@mitta.no

Tel. +47 46645501

Deborah Karlsen

Commercial Manager Mitta Norway

deborah.karlsen@mitta.no

Tel. +4747944258

Gabriella Osborne

HR Director Mitta Norway

gabriella.osborne@mitta.no

Sander Losnedahl

Head of R&D (Norway)

sander.losnedahl@mitta.no

Eivind Susort

Senior GeoConsultant (Norway)

eivind.susort@mitta.no

Svein Grindheim

Electrical Engineer/Developer

svein.grindheim@mitta.no

Anna-Sofie Ertesvåg

GeoConsultant (Norway)

anne.ertesvag@mitta.no

Maria Casado

Geotechnician

maria.casado@mitta.no

Finn Casey

Business Development Intern

finn.casey@mitta.no

Lukas Rust

Geotechnical Consultant

lukas.rust@mitta.no

Ragnhild Husøy

HR Manager

ragnhild.husoy@mitta.no

Håkon Nerdal

Rig Operator

hakon.nerdal@mitta.no

Freddie Åstedt

Rig Operator

freddie.astedt@mitta.no

Legg igjen en kontaktforespørsel

Våre lokaler

Finland:

Mitta Group’s HQ
Typpitie 1,
FI-90620 Oulu, Finland

Sverige

Mitta AB’s HQ
Gamla Tannerforsvägen 16
S-582 54 Linköping, Sweden

Norge

Mitta AS’s HQ

Lønningsvegen 47, 5258 Blomsterdalen, Bergen

Grønlandsleiret 31A,
0190 Oslo